Možnosti platby

Možnosti platby při nákupu na našem e-shopu:

Připravili jsme pro Vás přehled možných druhů plateb tak, abyste si mohli vybrat vždy podle svého uvážení a potřeb. Věříme, že Vám naše možnosti dopřejí výhodný, příjemný a snadný nákup.

Všechny uvedené ceny plateb jsou konečné a to včetně DPH.

Při objednávce nad 2000,-Kč včetně DPH máte cenu dopravy i platby po České republice ZDARMA!

Možnosti plateb:

 • Předem bankovním převodem na účet GOOD FOODS Dobrá jídla...........0,-Kč
  Jednou z možností uhradit svou objednávku předem bankovním převodem na účet společnosti vedený u Reiffeissen Bank , číslo účtu 800868 / 5500 , nebo u KB a.s. číslo účtu 800868/0100
 • Online platba přes platební bránu GoPay...........0,-Kč
  Možnost uhradit svou objednávku online na náš účet přes platební bránu GoPay.
 • Hotově při osobním odběru kdekoliv v Berouně, Slaném a Kladně po předchozí tel. dohodě...........0,-Kč
  Hotově při osobním odběru kdekoliv v Berouně, Slaném a Kladně po předchozí telefonické dohodě na čísle +420 602 244 144 !
 • Hotově při rozvozu po Praze v pondělí a čtvrtek...........0,-Kč
 • Elektronická stravenka Gastro Pass CARD Sodexo, Ticket Restaurant Card Edenred (platné pouze pro rozvozy) .......6,-Kč za každých 100,-Kč nákupu.   Snažíme se Vám na vaše žádosti vyjít vstříc platbou stravenkami, které jsou výhodné pro všechny, jen ne pro obchodníky. Proto se při zadaní této platby přičte za každých 100,-Kč příplatek 6,-Kč včetně DPH. Jedná se o poplatek pro poskytující firmy. Děkujeme za pochopení.
 • PPL dobírka...........36,-Kč
  Pokud zvolíte jako druh platby tento od společnosti PPL, můžete si svou objednanou zásilku nechat doručit nejen k sobě domů a zde ji v hotovosti při odběru uhradit, ale také na některém z  PPL ParcelShopů, které je možno navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů a zde je možno zásilku také uhradit v hotovosti. Více na www.ppl.cz .
 • Zásilkovna.cz dobírka...........20,-Kč
  Se Zásilkovnou si můžete svou objednávku z našeho e-shopu www.good-foods.cz vyzvednout již druhý den na výdejním místě a zde ji uhradit v hotovosti. Možností máte v České republice mnoho. Více na www.zasilkovna.cz  . 

 

Možnosti platby GOOD FOODS Dobrých jídel při zaslání na Slovensko: na Slovensko zasíláme přes Zásilkovnu, platba možná pouze bankovním převodem, online platbou nebo platba kartou.

 V případě Vašeho zájmu o zaslání našich bezlepkových GOOD FOODS Dobrých jídel na Slovensko jinou variantou nás prosím kontaktujte na e-mailu : info@good-foods.cz