Rozvoz jídel po Praze PO a ČT

Pro velký zájem zákazníků zavádíme pravidelný rozvoz jídel po Praze do domácností či práce. Rozvoz bude probíhat každé pondělí a čtvrtek během dne kdy Vás budeme telefonicky kontaktovat a upřesníme čas dodání. Objednávky na čtvrteční rozvoz přijímáme do středy 23:00 hod., na pondělní rozvoz do 23:00 v neděli. Pro řešení akutních případů vytáčejte 602 244 144 :-)

Možná Vás napadá otázka proč pouze dvakrát týdně? Vzhledem k velké trvanlivosti našich produktů není nutné, i když se jedná o hotová jídla, zavážet příliš často. I Vám, našim zákazníkům se to může vyplatit, protože při objednávce nad 2.000 ,-Kč máte dopravu tam kam si určíte ZDARMA. Můžete tedy objednat do zásoby a nebude to stát nic navíc. Pokud objednávka nepřesáhne tuto hodnotu, je tato služba zpoplatněna částkou 50,-Kč.

Objednávky je možné zaplatit online přes platební bránu GoPay, platební kartou při předání, nebo předem převodem na bankovní účet u RB č. 800868/5500 nebo KB č. 800868/0100 . Další možností je platba v hotovosti při předání zboží. Nově je možna i platba Elektronickou stravenkou Gastro Pass CARD Sodexo, Ticket Restaurant Card Edenred  Snažíme se Vám na vaše žádosti vyjít vstříc platbou stravenkami, které jsou výhodné pro všechny, jen ne pro obchodníky. Proto se při zadaní této platby přičte za každých 100,-Kč příplatek 6,-Kč včetně DPH. Jedná se o poplatek pro poskytující firmy. Děkujeme za pochopení.

V případě dotazů nebo možnosti jiných termínů nás prosím kontaktujte na tel. 602 244 144 nebo na e-mailu: info@good-foods.cz

Záznamy nebyly nalezeny...