Vážení zákazníci, vzhledem k velkému navýšení zájmu o naše produkty a nárůstu objednávek, expedujeme a rozvážíme zboží vlastně NON STOP. Proto se může stát, že se Vám ozveme i v jiný termín, než zadáte v objednávce. Děkujeme za pochopení

Rozvoz jídel po Praze PO a ČT

Pro velký zájem zákazníků zavádíme pravidelný rozvoz jídel po Praze do domácností či práce. Rozvoz bude probíhat každé pondělí a čtvrtek během dne, o čase dodání Vás budeme telefonicky kontaktovat v den rozvozu a upřesníme čas dodání. Do poznámky doporučujeme zadat časové rozmezí, kdy budete na doručovací adrese.

Objednávky na čtvrteční rozvoz přijímáme do středy 23:00 hod., na pondělní rozvoz do 23:00 v neděli. Pro řešení akutních případů vytáčejte 602 244 144 :-). 

Možná Vás napadá otázka proč pouze dvakrát týdně? Vzhledem k velké trvanlivosti našich produktů není nutné, i když se jedná o hotová jídla, zavážet příliš často. I Vám, našim zákazníkům se to může vyplatit, protože při objednávce nad 2.000 ,-Kč máte dopravu tam kam si určíte ZDARMA. Můžete tedy objednat do zásoby a nebude to stát nic navíc. Pokud objednávka nepřesáhne tuto hodnotu, je tato služba zpoplatněna částkou 50,-Kč.

Objednávky je možné zaplatit online přes platební bránu GoPay, platební kartou při předání, nebo předem převodem na bankovní účet u RB č. 800868/5500 nebo KB č. 800868/0100 . Další možností je platba v hotovosti při předání zboží. Nově je možna i platba Elektronickou stravenkou Gastro Pass CARD Sodexo, Ticket Restaurant Card Edenred a Naše stravenka.

Zboží objednávejte z kategorií hlavního menu na levé straně.

V případě dotazů nebo možnosti jiných termínů nás prosím kontaktujte na tel. 602 244 144 nebo na e-mailu: info@good-foods.cz

Záznamy nebyly nalezeny...