Rozvoz jídel po Praze do druhého dne

Vzhledem k velkému navýšení objednávek a zvýšenému zájmu o rozvozy po Praze, zavádíme rozvozy po Praze do druhého dne. Rozvoz bude probíhat každý pracovní den, o čase dodání Vás budeme telefonicky kontaktovat v den rozvozu a upřesníme čas dodání. Páteční a víkendové objednávky zavážíme v pondělí. Pokud budete mít speciální požadavek na dodání (čas, určitý den) doporučujeme do poznámky zadat časové rozmezí, kdy budete na doručovací adrese.

Vzhledem k velké trvanlivosti našich produktů není nutné, i když se jedná o hotová jídla, zavážet příliš často, šetříme tím čas nám i Vám a zároveň zbytečně nezatěžujeme životní prostředí. Může se to vyplatit i Vám, protože při objednávce nad 2.000 ,-Kč máte dopravu tam kam si určíte ZDARMA. Můžete tedy objednat do zásoby a nebude to stát nic navíc. Pokud objednávka nepřesáhne tuto hodnotu, je tato služba zpoplatněna částkou 69,-Kč za objednávku.

Objednávky je možné zaplatit online přes platební bránu GoPay, platební kartou při předání, nebo předem převodem na bankovní účet u RB č. 800868/5500 nebo KB č. 800868/0100 . Nově je možna i platba Elektronickou stravenkou Gastro Pass CARD Sodexo, Ticket Restaurant Card Edenred a Naše stravenka.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně dopravy nás kontaktujte na tel: 602 244 144

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...