Vážení zákazníci, vzhledem k velkému navýšení zájmu o naše produkty a nárůstu objednávek, expedujeme a rozvážíme zboží vlastně NON STOP. Proto se může stát, že se Vám ozveme i v jiný termín, než zadáte v objednávce. Děkujeme za pochopení

Krkonošský speciál

Limitovaná edice vyrobená k 20 letům od založení EXPRES MENU

Limitovaná edice jídel od EXPRES MENU je připravená ve spolupráci s krkonošským šéfkuchařem Jiřím Švestkou ml. V kufříku najdete kompletní menu: liškovou kulajdu, kančí pečeni upravenou metodou sous vide s chlupatými knedlíky a zelím nebo pečený koláč podle receptů našich babiček zvaný Krkonošský macek. Kufřík navíc poslouží i jinak – hned poté, co se posilníte EXPRES MENU, si můžete na zadní straně zahrát krkonošské „Člověče, nezlob se“ a třeba se potkat s ostatními figurkami na Luční boudě, vystoupat na pomyslnou Sněžku nebo se poradit s Krakonošem, kudy se vydat dál.

 
599
6001599600
Značky
   
 • g3967 Kufriky hra RGB Novinka Tip Kód: 999
  Krkonošský speciál
  Skladem (1 ks)

  Krkonošské speciality v limitované edici a speciálním dárkovém kufříku.

  Balení obsahuje:

  KULAJDA S LIŠKAMI 600g (2 porce)  Vydatná smetanová sladkokyselá polévka s koprem, vejci, bramborem a liškami.

  KANČÍ PEČENĚ 500g (2 porce)  Kančí plec marinovaná 24h s divokým kořením, cibulí a špekem. Pro tepelnou úpravu je použita metoda vycházející z principů Sous vide, kdy takto připravené syrové maso je naplněno do sáčku, který je hermeticky uzavřen a tepelně zpracován.

  CHLUPATÉ KNEDLÍKY SE ZELÍM 500g (2 porce). Tradiční chlupaté bramborové knedlíky, připravované ze syrových strouhaných brambor s kysaným zelím dochuceným trochou kmínu na cibulce a špeku.

  KRKONOŠSKÝ MACEK 400g (2 porce). Podle receptu našich babiček na sladký pečený koláč z uvařených brambor, jablek, tvarohu, brusinek a medu.


  599 Kč
     
  Značka: Expres Menu Záruka: 3 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem