Vše co chcete vědět

 

 

 

Pytlík s popisem

HOTOVÉ BEZLEPKOVÉ JÍDLO
Všechna bezlepková jídla jsou již tepelně zpracovaná. Nemusíte je tedy dlouze vařit, stačí je pouze ohřát a to buď v hrnci během 7 až 10 minut, nebo v sáčku v horké vodě. Navíc nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídla nejsou vakuována! Jídla jsou bez příloh, které lze zakoupit samostatně

DOBA SPOTŘEBY 3 ROKY BEZ POUŽITÍ KONZERVANTŮ!
Jak je možné, že tato bezlepková jídla mají dobu spotřeby 3 roky? Při výrobě je totiž použita unikátní a vyjímečná technologie, kterou je možné přirovnat k známému zavařování našich babiček, kdy jsou již uvařená jídla zabalena do obalu a za pomocí vysoké teploty sterilována. Doba spotřeby je certifikována Zkušební laboratoří v Hradci Králové a na našem trhu je bezkonkurenční. 

BEZ LEDNIČKY NEBO MRAZÁKU - SKLADOVANÍ JÍDEL OD +1°C DO +30 °C
Jídla není nutno skladovat v lednici ani mrazáku. Ideální je skladovat je tam, kde je stálá teplota od +1°C do +30 °C na stinném místě, třeba ve špíži či ve skříňce ve Vaší kuchyni. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty do Chorvatska nebo při turistickém výšlapu. 

ŽÁDNÁ CHEMIE, ŽÁDNÉ KONZERVANTY,BARVIVA,EMULGÁTORY
Během přípravy jídel nejsou použity žádné chemické přísady, konzervanty, barviva či emulgátory. Základní a jedinou přísadou jsou vždy čerstvé 100 % přírodní suroviny. Odmítáme používat jakékoliv chemické konzervanty či chuťové stabilizátory. Všechna jídla jsou bez ÉČEK!

ČESKÝ VÝROBEK
Všechna jídla pro nás vyrábí tradiční rodinná firma EXPRES MENU z Krkonoš z města Trutnova. Našim cílem je přinášet našim zákazníkům radost z našich produktů. Všechna jídla jsou výsledkem práce zkušených kuchařů, kteří ručně připravují každý výrobek a nepoužívají žádnou strojní výrobní linku. 

Všechna hotová sterilovaná bezlepková jídla jsou připravena podle tradičních, v některých případech i lokálních receptů. Neobsahují žádné přidané konzervanty, dochucovadla, barviva, emulgátory, zvýrazňovače chuti. Základní filosofií naší společnosti GOOD FOODS Dobrá jídla je "hotové bezlepkové jídlo bez zbytečné chemie a nahrazování použitých surovin". Náš sortiment je pouze v bezlepkovém provedení, takže je vhodný pro osoby, které musí dodržovat bezlepkovou dietu - celiaky. Zároveň je však vhodný i pro lidi, kteří netrpí negativní reakcí na lepek ve stravě, vyznávají zdravý životní styl a chtějí svůj organismus očistit od všudypřítomných konzervantů v jídle, které u nás nenajdete!

Jídla jsou vyráběna jednoporcová nebo dvojporcová. Premiovou kategorií jsou masa ve vlastní šťávě, která dodáváme 3 porcová. Najdete u nás i bezlepkové kaše, které jsou vhodné jako snídaně či dezert po jídle , jídla vegetariánská a veganská. Všechna jídla jsou balena do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné a praktické.

Skladování jídel je nenáročné. Bezlepkové jídlo můžete nechat ve skříni nebo v místnosti s pokojovou teplotou (nebo od +1°C do +30 °C), všude tam, kde nebude vystaveno přímému slunci. Není nutno používat žádné chladicí boxy, ledničky ani mrazničky! Máme vyzkoušeno, že jídla vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je uvedená maximální hodnota. Pokud cestujete například do Itálie a budete jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám zkazila.

Díky vyjímečné a unikátní metodě sterilace jídla vysokou teplotou a tlakem mají všechna jídla 3 letou dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Datum spotřeby je vždy vytištěn na sáčku. Jídlo během této lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti. Vzpomeňte si na tradiční pořekadlo, že nejlepší jídlo je pěkně uležené.

Způsoby přípravy jídel :