Dodavatelé surovin

Čerstvé, kvalitní a tuzemské suroviny by měly dnes být prokaždého základem přípravy kvalitního, zdravého a bezpečného jídla. Abychom dostáli závazku otevřenosti vůči našim zákazníkům, zpřístupňujeme většinu klíčových dodavatelů surovin, ze kterých výrobce EXPRES MENU hotová jídla připravuje.

 

jatka-vrchlabi

Osvědčeným producentem a dodavatelem masa, který splňuje veškerá přísná kritéria, jsou Městská jatka Vrchlabí. Od tohoto dodavatele náš výrobce odebírá hovězí i vepřové maso a špek.

 

fabio

Firma Fabio Produkt je ryze rodinná česká firma, která více jak 20 let vyrábí rostlinné oleje vysoké kvality v srdci Českého ráje. Tradiční řepkové a slunečnicové oleje lisují převážně z českých surovin. Rostlinné oleje jsou důležitým zdrojem lidskému organismu prospěšných vícenenasycených mastných kyselin i vitaminů.

 

logo-bohemilk

Historie opočenské mlékárny se píše od roku 1936. Byla postavena v srdci východních Čech. Zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky znečištěných oblastí.

 

kukuricny-mlyn

Historie tohoto unikátního mlýna sahá až k roku 1850. Novodobější historie tohoto jedinečného podniku se píše od r. 1998, kdy se začala rodina Kolářů specializovat na zpracování kukuřičného zrna. Aby bylo docíleno bezlepkového charakteru všech produktů, nahrazuje kukuřičná mouka mouku běžnou. Díky tomuto může být celý sortiment produktů bez lepku.

 

koreni

Rodinná společnost DRANA Náchod navazuje na prvorepublikovou tradici v přípravě koření. Zabývá se dovozem, zpracováním a balením koření. Kvalita jejich služeb se stala základním pilířem všech výrobků.

Další dodavatelé pro přípravu a výrobu:

Hořčice - ALBA PLUS s.r.o. Pardubice

Vejce - MAVE JIČÍN a.s.

Rýžová mouka - EXTRUDO Bečice s.r.o.