Novinka Efekt lupa
 

Samoohřevná kapsle 50 gramů

 

Nemáte čas ohřívat naše GOOD FOODS Dobré jídlo na vařiči? Chcete si dopřát ten největší komfort na Vašich výpravách do přírody, na hory, do lesa, na loď nebo na kolo? Samoohřevná kapsle Vám poslouží k ohřátí až dvou 600 nebo 300 gramových jídel najednou! Samoohřevnou kapsli 50 gramů lze koupit samostatně, nebo je dostupná jako součást ALL IN packu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
53 Kč
Kód produktu 60004
Značka Adventure Menu
Kategorie Samoohřevy
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Informace o produktu:

Samoohřevná kapsle 50 gramů Vám poslouží k ohřátí dvou 600 nebo 300 gramových hlavních jídel najednou. Lze ji zakoupit i jako součást výhodného ALL IN setu společně s 20 gramovými samoohřevnými kapslemi a včetně zipper bagu!

Samoohřev, nebo také bezplamenný chemický ohřívač je speciální sáček, který Vám sám ohřeje jídlo bez použití vařiče nebo nádobí a to za 12 minut! Mezitím můžete postavit stan, zapálit oheň, jednoduše strávit čas důležitějšími činnostmi než vařením.

Samoohřev funguje na principu exotermické reakce mezi oxidem vápenatým a vodou. Náš samoohřevný systém se skládá z ohřevných kapslí (20 gramů na ohřev 1x 600 nebo 300 gramů jídla, 50 gramů na ohřev 2x600 nebo 2x300 gramů jídla) a zipper bagu, ve kterém se celý ohřev odehrává. Zipper bag je možno používat opakovaně.

Jak to funguje

Hmotnost 0.05 kg